FacebookTab

Witamy na www.waszapolska.tv

Witamy wszystkich miłośników polskiej telewizji z kraju i z zagranicy.
Strona ta jak i cały serwis www.waszapolska.tv narodził się w głowach kilku zapaleńców, patriotów tęskniących za tym co polskie. (Szczególne podziękowania dla Jaro29k). Po wielu tygodniach prób, dyskusji wreszcie powstał nasz serwis (poprzednio oparty na statycznych stronach html - teraz z wykorzystaniem php i mysql).
Jest to zbiór najlepszych polskich kanałów telewizyjnych nadających online, szczególnie cenny dla Polaków mieszkających za granicą.
Na stronach telewizyjnych działa komunikator meebo dla zalogowanych.
Zapraszamy również do wyskakującego chatu uruchamianego po naciśnięciu ikonki chat na górze stronki.
Dostępne jest też forum dla wszystkich do czytania, a dla zalogowanych na stronce również do dzielenia się swoimi opiniami.

Chcieliśmy z tego miejsca podziękować tym wszystkim, którzy w mniejszy lub większy sposób pomagali w powstaniu serwisu www.waszapolska.tv, a szczególnie nadawcom za zgodę na współpracę.Serwis działa od stycznia 2010, strona została zrobiona przez nas samych, dlatego prosimy o wyrozumiałość oraz uwagi, także te krytyczne co do funkcjonowania serwisu www.waszapolska.tv na forum lub bezpośrednio do admina strony info@waszapolska.us
Działanie serwisu jest bardzo proste, ze strony głównej można przejść na podstrony z nazwą kanału na których są kanały telewizyjne.
Ponieważ pracujemy, mamy rodziny kanały nie nadają 24h. Cały serwis www.waszapolska.tv jest darmowy, nie pobieramy żadnych opłat.
Robimy to dla przyjemności oraz tych rozsianych po świecie Polaków, którzy nie mają dostępu do polskiej TV jak i dla tych mieszkających w Polsce, którzy przy oglądaniu programów w jakości HQ i chcą przy tym poznawać nowych ludzi na czatach dostępnych przy każdym kanale oraz ogólnym dla wszystkich kanałów. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego odbioru.

Redakcja serwisu www.waszapolska.tv oraz www.waszapolska.us
(Kulfon, Szaman, Adam_123)